Doskonały występ zaliczyli uczniowie z naszej szkoły, startujący w Finale Wojewódzkim Licealaidy w lidze LA, który odbył się 28 maja 2015 roku w Rzeszowie. W gronie 20 startujących drużyn wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach rejonowych, nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce ulegając jedynie drużynie dziewcząt z V LO Rzeszów. Udanie startowali również chłopcy, którzy zdobyli brązowe medale przegrywając tylko z drużyną gospodarzy z V LO Rzeszów oraz ZSP nr 2 w Stalowej Woli.

Indywidualnie najlepsze rezultaty osiągnęli: Stanisław Jaźwiecki, który wygrał bieg na 1500 metrów, Sylwia Macnar (I miejsce w skoku w dal), Marlena Zajdel – druga w biegu na 800 metrów, Raś Bartłomiej – trzecie miejsce w biegu na 1500 metrów oraz żeńska sztafeta, która zajęła trzecie miejsce w biegu 4 x 100 metrów. Pozostali nasi reprezentanci to:

• 4×100 metrów M – Bartek Tabisz , Maciej Barański, Hubert Dudzik, Hubert Kuliga

Był to bardzo udany sezon naszych zawodników, którzy w tym roku szkolnym czterokrotnie stawali na podium w zawodach lekkoatletycznych rangi mistrzostw województwa ( I miejsce chłopców  oraz II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych). Gratulujemy.